На Рівненщині в рамках "бурштинової операції" тривають арешти та обшуки посадовців

Все відбувається під грифом "цілком таємно".

На Рівненщині триває спецоперація з розкриття та затримання так званої "бурштинової мафії", правоохоронці утримуються від коментарів, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Імена підозрюваних не розголошують, щоб не розлякати і не спровокувати їхню втечу. З понад тридцяти підозрюваних нині затримано п'ятьох. Окрім заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика, про решту було відомо лише в загальних рисах. Сьогодні трохи відкрив таємницю очільник Рівненщини Олексій Муляренко.

"Я не можу озвучувати офіційно цю інформацію. Але є інформація, що це колишні працівники міліції і можливо навіть колишні працівники СБУ", - зазначив Муляренко.

Під хвилю обшуків потрапив і ряд місцевих чиновників. ТСН вдалося дізнатися принаймні про двох високопосадовців - це голови Рокитнянської та Дубровецької районних адміністрацій.

Ці райони обрані не дарма, оскільки саме на них припадає найбільше зон нелегального видобутку бурштину. А отже і кришування, за яке зараз і затримують чиновників різних рівнів. Щорічно на Рівненщині видобувається незаконно понад 250 тонн, тіньові доходи до трьохсот мільйонів доларів.

ВідеоВ Рівненській області правоохоронці проводять спецоперацію проти "бурштинової мафії"

ТСН зв'язалась з головою Дубровецького району Сергієм Киркевичем, у якого вдома проводили обшук. Він погодився на коментар лише телефоном, посилаючись на моральний пригнічений стан. Каже, його не затримали спецпризначенці, тому що в нього нічого незаконного не знайшли. Про решту обшуків у районі він відмовився щось казати.

"Шукали зброю, гроші. Якщо вони шукають, хай шукають - я відкритий повністю. Я кажу - навіть підлогу зривайте, в мене нічого немає. я спокійний душею", - запевнив Киркевич.

Спецоперація на Рівненщині триває. Напередодні повідомлялось про 4 затриманих та понад 30 підозрюваних у справі.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: