Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині влаштували рятувальну операцію для лебедя, на якого полювали невідомі

Один лебідь після «відпочинку» компанії невідомих зник

Один лебідь зник, інший – травмований та зляканий. Невідомі познущалися з птахів у селі Городок, на Рівненщині. Підозрюють у цьому компанію, яка напередодні відпочивала біля річки. Небайдужі звернулися до рятувальників та працівників зоопарку, аби пернатого, котрий лишився зловити та оглянути.

Невеличкою річкою Устя у селі Городок самотньо плаває лебідь. Ще донедавна у нього була пара. Вони не боялися людей, бо птахів постійного підгодовували місцеві. Та після відпочинку невідомої компанії біля водойми все змінилося.

«Одного лебедя не стало, а другий плавав з поплавком в роті. Є така підозра, що вони ловили лебедів на якусь наживку на вудку. Одного зловили, а інший вирвався, він ледь плавав. Його стан був дуже такий не хороший», - каже рівнянка.

Тому небайдужі попросили фахівців спіймати птаха, щоб поглянути чи все з ним гаразд. Бо злетіти він не може. З човном та сітками за справу взялися рятувальники з працівниками зоопарку. Визнають - справа це не з легких. Поки рятувальники спрямовують лебедя в потрібний бік. На березі із сіткометом чекає працівник зоопарку.

Після невдалої спроби спіймати лебедя сіткометом, рятувальники спробують накинути на пернатого втікача сітку зверху, коли він пропливатиме повз.

Невдалою виявляється і друга спроба, і третя, і четверта. Минуло понад три години спроб упіймати лебедя та той так і не піддався.

ВідеоНевідомі познущалися із лебедів на Рівненщині

Один лебідь зник, інший – травмований та зляканий. Невідомі познущалися з птахів у селі Городок. Підозрюють у цьому компанію, яка напередодні відпочивала біля річки. Небайдужі звернулися до рятувальників та працівників зоопарку, аби пернатого, котрий лишився, зловили та оглянули.

Невідомі познущалися із лебедів на Рівненщині

 «На жаль, операція пройшла не успішно, не вдалося піймати лебедя, оскільки це водоплавна птиця у воді себе почуває трошки краще ніж ми, більш орієнтується», - визнає рятувальник.

Те, що лебедя впіймати не вдалося, цілком прогнозовано, каже працівник рівненського зоопарку. Бо птах цей дикий і дуже прудкий. І додає, попри невдалу рятувальну операцію є і позитив: на пернатого вдалося поглянути ближче.

«Птах активний, рухомий, єдине, що він не на крилі. Можливо він два тижні поїсть, відпочине, підніметься на крило і полетить», - каже ветеринар.

Тим часом, за самотнім лебедем обіцяють приглянути місцеві. Якщо ж раптом йому погіршає, то повернеться більша команда рятувальників, щоб таки впіймати лебедя та передати ветеринарам, аби оглянули його ретельніше. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції