На Рівненщині встановлять пам’ятник Бандері на зло Табачнику та Азарову

Щоб відповісти на "антиукраїнську політику уряду Азарова-Табачника", свободівці побудують пам'ятник Бандері на Рівненщині.

На Рівненщині встановлять пам'ятник Степану Бандері. За словами націоналістів, це буде хорошою відповіддю на політику Дмитра Табачника та Миколи Азарова.

Уже 1 травня за ініціативи Здолбунівської районної організації ВО "Свобода" та активній позиції керівника фракції ВО "Свобода" Здолбунівської міської ради Віталія Чернецького в Здолбунові відбудуться громадські слухання про встановлення пам'ятника.

Міська рада ухвалила рішення про виділення двох ділянок землі в центрі міста, між якими і мають обрати учасники громадських слухань.

"Ідея встановлення пам'ятника одному з найвизначніших борців за незалежність України виникла давно. Однак через брак підтримки місцевих політичних сил її втілити не вдавалося. Лише після сумнозвісних судових рішень про скасування звання Героя України Степану Бандері ми домоглися втілення нашої ідеї в життя", – пояснив Чернецький.

"Це буде відповіддю здолбунівчан, мешканців повстанського краю, на антиукраїнську політику уряду Азарова-Табачника. Звичайно на спорудження пам'ятника потрібні значні кошти, але ми впевненні, що нас підтримають здолбунівські меценати, бізнесмени, підприємці та й просто небайдужі люди", - додав керівник фракції ВО "Свобода" Здолбунівської районної ради Олександр Бондарець.

Нагадаємо, що наприкінці січня Рівненська міська рада не підтримала ініціативу фракції ВО "Свобода" щодо зміни положення про звання та відзнаки міської ради, яке надає міському голові виключне право робити подання на розгляд сесії. У такий спосіб депутати не захотіли дати Степану Бандері звання "Почесного громадянина Рівного". Свободівці після цього звинуватили колег у служіння Партії регіонів.

Читайте також:

Донецькі депутати назвали Бандеру "ганебним героєм"

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: