Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині з дитсадка звільнили виховательку за "аморальні" фото у соцмережах

Звільнена збирається позиватись.

У селі Бугаївка, що на Рівненщині, звільнили виховательку Віту Черешньовську через фото у купальнику в соцмережі.

Про це повідомляє Радіо Трек.

За словами Черешньовської, у неї вже кілька років триває конфлікт із завідувачкою дитсадка Ларисою Музикою. Мовляв, та принижує й ображає весь колектив. Вона зазначає, що працівники дитсадка кілька років тому написали скаргу на неї в управління освіти, після чого завідувачка почала звільняти незадоволених, зокрема і Черешньовську.

Спочатку Музика намагалась поскаржитися у поліцію, що у виховательки куплений диплом, проте довести це не вдалось. Після цього завідувачка знайшла іншу причину – аморальну поведінку, зокрема через фото у Facebook та Instagram. За словами Черешньовської, до суду принесли три її фотографії.

На першому вихователька у купальнику на носі корабля разом із чоловіком.

На другому вона у басейні цілує його. Її звинуватили в тому, що це взагалі не її чоловік.

І останнє фото з Нового року. Тут Черешньовська з бокалом вина.

Як зазначається, Черешньовська змогла довести в суді, що звільнили її безпідставно. Своє чергою, завідувачка дитсадка Лариса Музика спілкуватися на цю тему із пресою відмовилася.

Керівник обласного управління освіти Григорій Таргонський також зауважив, що на Рівненщині вперше педагога звільняють через фото у соцмережах. Він додав, що оцінювати дії як виховательки, так й завідувачки має суд, а не управління освіти.

Зрештою, вихователька після суду поновилася на роботі, однак завідувачка звільнила її повторно, і знову за аморальну поведінку. Тож звільнена збирається позиватися вдруге.

Нагадаємо, у Львові звільнили вчительку, яку звинувачують у вітанні днем народження Гітлера. Допис у соцмережі здійняв скандал. Рішення про звільнення було ухвалене у зв'язку з відсутністю офіційних спростувань написаного у соцмережі.

ВідеоУ Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малечею

Примушувала малюків мити підлогу, зв’язувала простирадлом та натирала язики йодом – так співробітниця дитячого садочку виховувала малечу ясельної групи, стверджують батьки. Виховательку звільнили, але вона відновилася на роботі через суд. Тоді батьки вирішили просто не пускати її на робоче місце, бо, кажуть, жінка має ще й психоневрологічне захворювання.

У Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малечею

Залиште свій коментар

Вибір редакції