Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині засудили екс-вчителя, який домагався учениці і розпоров живіт її хлопцю

Потерпілий дивом вижив, бо нападник наніс йому 30 ножових поранень.

На Рівненщині засудили колишнього вчителя, який хотів убити приятеля неповнолітньої школярки, до якої був небайдужий, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося ще 2016 року. Потерпілий Іван Лкаш дивом вижив, бо нападник наніс йому 30 ножових поранень. Були пошкоджені печінка, легені, нирка. Завершити справу педагогу завадив сусід. Люди викликали швидку. Кілька місяців він провів у лікарні.

ВідеоНа Рівненщині засудили вчителя, який домагався учениці та порізав її хлопця

Суд виніс вирок у справі колишньому педагога, який хотів убити хлопця неповнолітньої дівчини, до якої був небайдужий. Потерпілий дивом вижив, але тепер вони з дівчиною в постійному страху, бо вчитель погрожував навіть з-за ґрат.

На Рівненщині засудили вчителя, який домагався учениці та порізав її хлопця

З дівчиною, через яку стався напад, Іван зустрічався лише три дні. Нападником виявився її колишній вчитель праці.

Дівчина розповіла, ще до зустрічі з Іваном старший на 10 років педагог нападав і на неї, бо вона не відповідала йому взаємністю.

Тоді для педагога все минулося безкарно. Його мати, голова сільради, вмовила матір школярки все списати на нерозділене кохання. Батьки дівчини і зараз не хочуть про це говорити.

Сам засуджений також не говіркий. Каже лише, що не згодний з обвинуваченням та подаватиме апеляцію, щоб не сидіти 10 років.

Незважаючи на те, що вчителя посадили, постраждалі все одно перебувають у постійному страху, бо педагог погрожував їм навіть з-за ґрат у залі суду.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції