На Рівненщині збільшилась кількість отруєних на весіллі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У лікарнях вже 46 людей.

На Рівненщині у лікарні потрапили 46 людей, десятеро з яких - діти. Попередньо, усі вони були гостями на весіллі, і пригощалися в одному кафе у селищі Мізоч, йдеться у ТСН.12:00.

В усіх потерпілих однакові скарги: нудота, біль у шлунку та підвищена температура. Загалом на весіллі було близько сотні людей, з них вже захворіло майже половина. І хворі продовжують звертатися у лікарні.

Отруєні почали надходити ще вчора, спочатку їх було 39, але згодом по медичну допомогу звернулися ще семеро людей. У ресторані вони їли і м'ясо, і салати, і рибу, і солодке. Хворі кажуть, що їжа видалась їм свіжою. Чим отруїлися, не знають.

Нині у кав'ярні працюють фахівці лабораторного центру, шукають можливе джерело інфекції. У поліції за фактом отруєння відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, лікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей у таборі "Медик-2" на Одещині. Нею виявилася дизентерія. Проби показали великий рівнень забруднення та порушень у дитячому закладі. 

Відео На Рівненщині з симптомами отруєння шпиталізували 39 людей, які їли в одній кав'ярні

Восьмеро з них - це діти. Попередньо, усі вони були гостями на весіллі і пригощалися в одній кав'ярні у селищі Мізоч. В усіх потерпілих однакові скарги: нудота, біль у шлунку та підвищена температура. Нині у закладі працюють фахівці лабораторного центру, шукають можливе джерело інфекції.  

На Рівненщині з симптомами отруєння шпиталізували 39 людей, які їли в одній кав'ярні

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції