На Рівненщину введуть сили Нацгвардії для врегулювання "бурштинових" війн - МВС

Допомагати силам Нацгвардії в боротьбі з нелегальним видобутком бурштину буде поліція області

У МВС допускають введення сил Національної гвардії на територію Рівненської області для врегулювання ситуації з незаконним видобутком бурштину в регіоні, повідомляє прес-служба МВС.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, таким чином у відомстві сподіваються зупинити "промисел". Замміністра також додав, що питання видобутку бурштину розгляне Кабмін.

"В області зараз працює оперативна група, а найближчим часом питання незаконного видобутку бурштину розглядатиметься у Кабінеті Міністрів України та на законодавчому рівні. Для вирішення цієї проблеми необхідна координація дій усіх відповідних структур, а не лише правоохоронних органів", — сказав Яровий.

При цьому, підтримку силам Нацгвардії забезпечить поліція регіону.

"Ми діятимемо толерантно, але безкомпромісно", - заявив новопризначений начальник поліції Рівненщини Сергій Князев.

Нагадаємо, в регіоні нещодавно знову розгорілися кількатисячні сутички між видобувачами бурштину та правоохоронцями. У підсумку – десятеро силовиків поранені. Скільки постраждало старателів, точно невідомо. 

Причиною конфлікту стало урочище Гальбин, одне з найбільших в області. Старателі, не дочекавшись легалізації з боку держави, взялися добувати там бурштин просто так.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: