Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненській АЕС раптово відключився енергоблок

Причина відключення поки невідома.

На Рівненській атомній електростанції сталося відключення від мережі енергоблоку №3. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства НАЕК Енергоатом.

"18 січня 2019 року о 23:54 енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) відключено від енергомережі. Дією технологічного захисту сталася посадка стопорних клапанів, відключення турбогенератора ТГ-5 від мережі і зниження потужності реакторної установки блоку №3 Рівненської АЕС до 37%. Працює комісія", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що радіаційний, протипожежний і екологічний стан АЕС у межах чинних норм. Зазначається, блок №1 наразі в плановому капітальному ремонті, блоки №№2,4 працюють з повним навантаженням.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року на Рівненській атомній електростанції відключили енергоблок №1 для проведення капітального ремонту.

ВідеоНа Чорнобильській АЕС урятували лося з водойми

Надзвичайники, лісники та поліція урятували лося в на території Чорнобильської АЕС. Між двома блоками недіючої атомної електростанції у водоймі плавала тварина і не могла вибратися на суходіл. Пожежники човном витягли сохатого на землю. Нині тварина приходить до тями та оговтується від стресу під наглядом рятівників.

На Чорнобильській АЕС урятували лося з водойми

Залиште свій коментар

Вибір редакції