"На рівні європейських країн": Зеленський заявив, що Україна готова до нової хвилі COVID-19 восени

"На рівні європейських країн": Зеленський заявив, що Україна готова до нової хвилі COVID-19 восени

Фото: Офіс президента України

Президент вважає, що Україна забезпечена киснем в лікарнях "краще за багато інших європейських країн".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до нової хвилі коронавірусу не гірше, ніж країни Європи.

Про це він повідомив на пресконференції під час Всеукраїнського форуму "Україна-30. Децентралізація".

"Чи готуємось ми до осені (нової хвилі коронавірусу. - Ред.), я вважаю, що ми готові. Щодо лікарень, щодо кількості ліжко-місць, щодо заробітної плати, кисню, то я вважаю, що ми готові на сучасному рівні, на рівні інших європейських країн і точно не гірше. Щодо лікарень з киснем, то ми готові краще за багато інших європейських країн", - зазначив Зеленський.

В деяких лікарнях і деяких громадах, за його словами, звісно, виникають певні питання, але інколи це залежить від кадрового складу. Президент також визнає, що медична система у всьому світі не була готова до пандемії коронавірусу під час попередніх хвиль. 

Нагадаємо, найбільш заразний штам коронавірусу "Дельта" впевнено розгулює світом. Цей штам циркулює вже у 111 країнах, його виявили і у нас на Закарпатті. Наявність цього штаму у двох закарпатців підтвердили в Європейській лабораторі. Тож можна вважати, що "Дельта" вже добралась до українців. Та чи призведе це до нової хвилі коронавірусу в Україні? Коли може статись спалах COVID-19 серед нашого населення і як лікуватимуть від "мутанта" у вітчизняних лікарнях - читайте у бліц-інтерв'ю ТСН.ua з лікаркою-інфекціоністкою Чернівецької обласної лікарні Ольгою Кобевко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація