На Різдвяному богослужінні Янукович назвав роки Ющенка найгіршими

Президент Віктор Янукович 7 січня відвідав богослужіння в Почаївській Лаврі. Він пообіцяв подолати кризу і навести порядок в країні, де "останні 5 років були найважчими".

Президент Віктор Янукович відвідав богослужіння з нагоди Різдва в Почаївській Лаврі. Після літургії він звернувся до присутніх з промовою, в якій назвав останні 5 років найважчими у житті України.

"20 років незалежної України були непростими. Важко жилося людям, незалежно від того, хто до якої церкви ходив. І останні 5 років були найважчими, бо ніколи розбрат і зневіра не приносять добро ні країні, ні суспільству", - заявив президент.

"Нам треба буде долати кризу разом. І Господь Бог нас вчить: тільки добрими вчинками можна досягти покращення життя і будівництва сильної країни. Тому ми розпочали сьогодні модернізувати країну, наводити порядок - щоб подолати цю кризу, щоб у нас з вами була можливість дати достойні відповіді на ті сучасні виклики, які нині стоять перед суспільством та державою",  - зазначив Янукович, цитує прес-служба глави держави.

"Сьогодні ми, наше покоління несе відповідальність за стан справ в країні. Тому ми повинні бути сильними, достойними наших батьків, які нас вчили, як жити, любити рідну землю, працювати. І тільки спільно, з вірою, з любов'ю – об'єднавшись - ми можемо подолати всі виклики, які дала нам доля, і пройти іспити, які нам дав Господь Бог на цьому шляху", - наголосив президент.

"Я вірю, насамперед, в наші власні сили... І такі сили нам дає Господь Бог", - додав Янукович.

Він побажав усім вірянам жити за Законами Божими: "Щоб ми з вами разом робили добрі справи – заради наших людей, дітей, заради будівництва сильної країни".

Намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври архієпископ Володимир передав у подарунок Януковичу образ Божої матері Почаївської та побажав, аби вона оберігала та допомагала президентові "нести велике та відповідальне служіння народові України".

Президент передав у подарунок Лаврі набір срібла.

Разом з Януковичем на службі були спікер Верховної ради Володимир Литвин, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр культури Кулиняк, голова Тернопільської ОДА Цимбалюк, актор Богдан Ступка.

Читайте також:

В Україні зустрічають Різдво Христове

Янукович зустрів Новий рік з валізами законопроектів

Ющенко зізнався, що ненавидить політику

Чорновіл: Ющенко - таємний агент Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: