На російсько-українському кордоні утворилися черги з вантажівок

На російських митних постах Троєбортне та Погар на в'їзді до Росії утворилися величезні черги з вантажівок.

На в'їздах до Росії з боку України (митні пости Троєбортне і Погар) утворилися великі черги з вантажівок. Про це повідомили у Центральному митному управлінні Росії (ЦТП).

Зокрема, на митному пості Троєбортне стояли 150 вантажівок, в пункті Погар – 70.

Утворення черг викликано передачею з 29 червня російській митниці повноважень по транспортному, ветеринарному та фітосанітарному контролю. У середу, 13 липня митниця звернулася до учасників зовнішньоекономічної діяльності з проханням коригувати маршрути і користуватися альтернативними, менш завантаженими, пунктами пропуску. Зокрема, за статистикою ЦТП немає черг на в'їзд в Білгородській, Воронезькій і Курській митницях: пости Грайворон, Нехотєєвка, Шебеко, Бугаївка, Крупець, Суджа.

Як повідомили в Брянській митниці РФ у пункті пропуску Троєбортне сьогодні, 14 липня, проходить нарада керівників Брянської митниці, представників регіональної адміністрації, Брянського філії ФГУП Росгранстрой.

"Для вирішення ситуації з інших регіональних митних управлінь прикомандировані 39 осіб для посилення чергових змін", - повідомили в Брянській митниці.

Нагадаємо, державна митна служба України планує оснастити відеокамерами всі пункти пропуску на кордоні до2013 році, повідомив раніше голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік.

Читайте також:

Польща звинувачує митників у мільярдних збитках

Митниця поставить відео на всіх пунктах пропуску

СБУ відкрила справи на керівників Київської митниці і заарештувала начальника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: