На розгляд Держдуми РФ внесено кандидатуру посла в Україні

У російській думі зазначають, що кандидат у посли Михайло Зурабов добре знає бізнес-еліту України.

Кандидатура радника російського президента Михайла Зурабова на посаду посла Росії в Україні внесена для розгляду в Комітет Держдуми у справах СНД і зв'язках зі співвітчизниками.

Про це повідомив глава комітету Олексій Островський. Він сказав, що питання буде розглянуто найближчим часом і висловив сподівання, що члени Комітету погодяться на призначення Зурабова.

Островський також прокоментував заяви деяких своїх колег з приводу відсутності у Михайла Зурабова дипломатичного досвіду: "Закритість і непублічність пана Зурабова, про яку говорять деякі експерти, на мою думку, є значним плюсом для нового посла, оскільки публічні заяви деяких послів Російської Федерації часто ускладнювали їх діяльність в країні перебування", - сказав Островський.

Ще одним "плюсом", на його думку, є той факт, що Зурабов добре знає бізнес-еліту України.

Як відомо, у ЗМІ Росії і України упродовж декількох тижнів називалися і обговорювалися багато можливих кандидатур наступника Віктора Черномирдіна, який залишив посаду посла РФ в Україні. Серед інших був названий і радник президента РФ Михайло Зурабов.

Зокрема, впливовий російський політик Костянтин Затулін заявляв, що Держдума підтримає кандидатуру Михайла Зурабова і чекає офіційного подання з Кремля для узгодження цієї кандидатури. "Не було, і в цьому випадку, упевнений, не буде прецеденту, відповідно до якого депутатський корпус відмовив би президентові у призначенні на посаду посла того, кого президент вважає за потрібне", – заявив Затулін.

Довідка. Михайло Зурабов народився 3 жовтня 1953 року в Ленінграді. За фахом – інженер-кібернетик, кандидат економічних наук. Зурабов є радником президента Росії з проблем реформування соціальної сфери (з 7 жовтня 2007 року). У 2004–2007 роках був міністром охорони здоров'я і соціального розвитку РФ. У 2000-2004 роках обіймав посаду голови Пенсійного фонду РФ. Один із головних ініціаторів і безпосередній виконавець пенсійної реформи, реформи охорони здоров'я і монетизації пільг.

Також був засновником низки страхових компаній.

Читайте також:

Затулін: послом РФ в Україні стане Зурабов

На місці Черномирдіна опиниться колишній міністр

Наступник Черномирдіна буде "нормальний, чорнявий" і не Затулін

Черномирдіна звільнили через провал "ширки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: