На сайт Нацбанку було здійснено потужну DDoS-атаку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сайт регулятора працює в обмеженому режимі.

Сайт Національного банку України зазнав DDoS-атаки, що частково заблокувало його роботу.

Про це повідомили у пресслужбі НБУ.

"Національний банк сьогодні перебував під зовнішньою DDoS-атакою. Через це офіційний сайт Національного банку тимчасово працює у обмеженому режимі", - йдеться у повідомленні.

За даними регулятора, критично важлива електронна інфраструктура Нацбанку працює у звичайному режимі, зокрема, система електронних платежів, якою користуються банки; електронна пошта та внутрішня комп'ютерна мережа НБУ.

"Наразі триває робота з відновлення належної роботи сайту Національного банку. Після його відновлення дані щодо розрахунку офіційного курсу будуть також розміщені на головній сторінці сайту разом із інформацією про офіційний курс гривні до інших валют", - додали у Нацбанку.

Національний банк сьогодні перебував під зовнішньою DDoS атакою. Через це офіційний сайт Національного банку тимчасово...

Опубликовано Національний банк України Вторник, 18 июня 2019 г.

Нагадаємо, раніше народний депутат із фракції "Народний фронт" Юрій Савчук подав позов, в якому вимагав відсторонити від роботи першу заступницю Національного банку України Катерину Рожкову. А вже 13 червня Баришівський райсуд заборонив Рожковій виконувати обов’язки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції