На сайті московських комуністів розповідають, як правильно вбивати українців

Дата публікації
На сайті московських комуністів розповідають, як правильно вбивати українців

Російські комуністи вчать диверсантів в Україні, як вбивати людей і ховатися від СБУ

Автор публікації дає поради диверсантам-початківцям, які діють на території мирних міст України.

На офіційному сайті Московського комітету Комуністичної партії РФ з'явилася публікація "До питання про підпілля", в якій дається рецепт терористичної діяльності в Україні.

Зокрема, читачам пропонують 26 тез щодо "практичної роботи". Так, автор починає з того, що група диверсантів повинна складатися з 5-7 чоловік.

"Із них, як мінімум, двоє-троє з водійськими правами. Всі повинні вміти [надавати] ПМП - першу медичну допомогу. Структура - командир один. Два-три бойовики. Один водій. Один координатор. Цей взагалі на акції виїжджати не повинен. Велика група буде розвалюватися, менша - небоєздатна", - радить автор.

Далі автор пояснює важливість мобільності групи: "Тачка потрібна неодмінно. При цьому, авто має бути непримітним, бюджетним і таким, яке не шкода кинути... Два-три комплекти номерів. Обов'язково мати у машині синьо-жовті стрічки, прапорці, наліпки "ПТН-ПНХ".

Крім того, диверсантам-початківцям розповідають, як налагодити безпечний зв'язок, закупивши дешевих мобільних телефонів, а також як за допомогою їх підставити випадкових громадян.

У цілому спектр порад широкий: починаючи з організації "силових акцій" аж до того, як треба одягатися, щоб злитися з натовпом.

Але найбільше вражають поради, як убивати людей. У публікації детально розповідають, якою варто користуватися зброєю і як тренуватися на курах.

"Ніякого вогнепалу або холодняка. Один з найкращих засобів - гаррота. Закидаєш на шию і... і все. Можна заточити арматурину. Дуже зручно в печінку... До речі, добре на курках потренуватися. Живих. Це щоб до крові звикнути. Щоб рукам звикнути до м'язового напруження - тренуйтеся на свинині", - йдеться в публікації на сайті КПРФ.

Як повідомлялося раніше, у Росії створили держкомісію щодо надання допомоги терористичним "ДНР" та "ЛНР". Відповідне розпорядження прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав 21 грудня.

Наступна публікація