Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сайті президента з’явився указ про звільнення першого заступника СЗР Семочка

На сайті президента з’явився указ про звільнення першого заступника СЗР Семочка

Документ датований 12 квітням.

На офіційному сайті президента України з’явився указ про звільнення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Оприлюднений документ за підписом Петра Порошенка датується 12 квітням.

"Звільнити Семочка Сергія Олексійовича з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України", - йдеться в указі.

Зауважимо, про звільнення розвідника Порошенко заявив прес-конференції на НСК "Олімпійський" у неділю, 14 квітня, проте документ з’явився лише сьогодні, 15 квітня.

Відео Президент звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Семочка

Про це Петро Порошенко заявив у неділю на "Олімпійському", де чекав на дебати свого конкурента Володимира Зеленського. Раніше журналісти оприлюднили розслідування, в якому йшлося про три будинки вартістю близько восьми мільйонів доларів, якими володіє родина Семочка. Родичі Семочка також регулярно навідуються до анексованого Криму. Контррозвідка підтвердила: дружина та дочка розвідника-багатія мають російське громадянство.    

Президент звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Семочка

Нагадаємо, раніше журналісти програми "Наші гроші" опублікували сюжет про заступника голови Служби зовнішньої розвідки СБУ Сергія Семочка. У ньому зокрема повідомляється, що під керівництвом Семочка від фармакологічних компаній стали вимагати проводити тендери, а фактично у бізнесу просто вимагали "відкати" за можливість закупити ліки. Розслідувачі також показали дорогі будинки і автомобіль Land Cruiser, які нібито належать Семочку. У сюжеті йдеться і про те, що родичі Семочка мають російське громадянство і бізнес в анексованому Криму.

Після цього Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Сам контррозвідник заперечив, що йому належить нерухомість під Києвом вартістю 200 млн грн. Також посадовець заперечив, що він та його дружина мають російське громадянство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції