Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Sea Breeze 2017 у небо здійнявся американський конвертоплан V-22

Повітряна фаза навчань стартувала на Миколаївщині.

На Миколаївщині відбулася авіаційна частина українсько-американського навчання Sea Breeze 2017. У небо над місцевим військовим аеродромом піднялося два десятки видів літаків та гелікоптерів, повідомляє кореспондент ТСН.

Завданням цих навчань було відпрацювати взаємодію між українськими та іноземними збройними силами під час можливого виконання спільних завдань. Крім своїх військових маневрів, українські льотчики відпрацьовували і англійську, спілкуючись з колегами. "Цей Sea Breeze унікальний тим, що беруть участь дуже багато підрозділів інших збройних сил України – армійська авіація, прикордонна служба. Тому нормальна взаємодія", - розповів військовий Сергій Коломієць.

Фотогалерея Sea Breeze 2015: Водолази України і США провели спільне тренування (6 фото)

Більшість польотів були демонстративними, з імітацією атаки, бойових уражень, та постановочним порятунком поранених. Останнім у небо піднявся американський конвертоплан V-22, що поєднує у собі можливості вертольота і літака.

Як повідомлялося, цього року Sea Breeze вперше проходитиме не за чітким планом, а в режимі вільної гри. За словами керівників навчань, це найвищий пілотаж міжнародних тренувань. І всі учасники добре усвідомлюють, звідки йде загроза. "Ми знаємо, хто це, ми знаємо цього ворога, ми знаємо, якої сили ми повинні досягнути. Ми це робимо, щоби ми могли разом відповідати на ці загрози, які зараз є", - заявив капітан першого рангу Олексій Неїжпапа. "Ми дуже занепокоєні агресивною поведінкою Росіі, зокрема її діями в Криму та Грузії. І зараз, як ніколи, ми працюємо разом з країнами Чорноморського регіону, з нашими партнерами тут. Дії Росії не послабили нас, а зробили сильнішими", - наголосив керівник навчань від американської сторони Тейт Весбрук.

Відео В Одеській Затоці проходить берегова фаза спільних українсько-американських навчань

Залиште свій коментар

Вибір редакції