На сесію Львівської міськради заради експерименту пронесли пістолет і ніж

Вхід до Ратуші і саму сесійну залу посилено охороняють

Металошукачі не допомогли. На сесію Львівської міської ради журналіст та громадський активіст пронесли пістолет і ніж, йдеться в ТСН.16.45.

Це був експеримент - перевірка оголошених мерією посилених заходів безпеки. Через зрив двох попередніх сесій та бійку активістів із Нацгвардією, у Ратуші запровадили нові правила. Тепер, щоби потрапити на сесію міськради, усі мають пройти дві рамки-металодетектори. Активістів пускають лише за попередньою реєстрацією і не більше 30 осіб.

"Для чого рамки, це дурниця звичайно, тому що може запікати що завгодно, воно так само пікає, як пікають ключі", - каже журналіст.

Вхід до Ратуші і саму сесійну залу пильнували три десятки представників муніципальної дружини та четверо нацгвардійців.

Експериментатори, які пройшли на засідання зі зброєю, певні, що усі ці заходи показові й геть не дієві. Рамка, хоч і пищала, але ніхто не поцікавився про наявність заборонених предметів.

"Ті хто пронесли пістолет і пронесли ножа, вони є сфотографовані і з ними будуть розмовляти чи є в них дозвіл. Якщо на пістолет є дозвіл ми в праві людину попросити не бути в масовості. Якщо людина має особистий дозвіл на зброю, вона за неї відповідає перед законом", - каже керівник ЛКП "Муніципальна дружина" Юрій Діль.

ВідеоНа сесію Львівської міськради журналіст та громадський активіст пронесли пістолет та ніж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: