Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сесію Львівської міськради заради експерименту пронесли пістолет і ніж

Вхід до Ратуші і саму сесійну залу посилено охороняють

Металошукачі не допомогли. На сесію Львівської міської ради журналіст та громадський активіст пронесли пістолет і ніж, йдеться в ТСН.16.45.

Це був експеримент - перевірка оголошених мерією посилених заходів безпеки. Через зрив двох попередніх сесій та бійку активістів із Нацгвардією, у Ратуші запровадили нові правила. Тепер, щоби потрапити на сесію міськради, усі мають пройти дві рамки-металодетектори. Активістів пускають лише за попередньою реєстрацією і не більше 30 осіб.

"Для чого рамки, це дурниця звичайно, тому що може запікати що завгодно, воно так само пікає, як пікають ключі", - каже журналіст.

Вхід до Ратуші і саму сесійну залу пильнували три десятки представників муніципальної дружини та четверо нацгвардійців.

Експериментатори, які пройшли на засідання зі зброєю, певні, що усі ці заходи показові й геть не дієві. Рамка, хоч і пищала, але ніхто не поцікавився про наявність заборонених предметів.

"Ті хто пронесли пістолет і пронесли ножа, вони є сфотографовані і з ними будуть розмовляти чи є в них дозвіл. Якщо на пістолет є дозвіл ми в праві людину попросити не бути в масовості. Якщо людина має особистий дозвіл на зброю, вона за неї відповідає перед законом", - каже керівник ЛКП "Муніципальна дружина" Юрій Діль.

Відео На сесію Львівської міськради журналіст та громадський активіст пронесли пістолет та ніж

Залиште свій коментар

Вибір редакції