На шахті ім. Скочинського знайшли тіло дванадцятого гірника

Тіло було знайдене в лаві, де в даний час продовжуються аварійно-рятівні роботи.

На шахті ім.Скочинського знайдено тіло дванадцятого загиблого гірника. Про це повідомили в донецькому штабі Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.

Тіло було знайдене в лаві, де в даний час продовжуються аварійно-рятівні роботи. Тіло ще не підняте на поверхню і не опізнане.

Нагадаємо, трагедія сталася 8 червня на глибині 1250 метрів. У момент аварії в шахті знаходилися близько 50 гірників, більше 30 з них постраждали і проходять курс лікування в обласній лікарні профзахворювань.

Пошукові роботи утруднені дуже високою температурою в шахті.

Після інциденту заявляли, що видобуток вугілля на глибоких шахтах України може бути заборонений. Комісія з'ясовує, чи дотримувалися на шахті вимоги нормативної документації щодо робіт з видобутку.

При цьому міністр вугільної промисловості України Віктор Полтавець підкреслив, що якщо порушень технологічної документації не було, то це означатиме, що на таких глибинах (мова йде про 1200 метрів і більше) ведення робіт потрібно забороняти.

Як повідомляв ТСН.ua, за день до аварії Держгірпромнагляд заборонив ведення видобувних робіт на цій ділянці шахти, проте керівництво шахти заявило, що всі порушення усунуті і, не дочекавшись дозволу Держгірпромнагляду, відновило видобуток.

12 червня було названо причину аварії на шахті ім.Скочинського. В ході розслідування обставин аварії виявлено підвищення показників вмісту метану напередодні викиду вугільно-пилової суміші (газодинамічного явища).

Читайте також:

Уряд збирається закрити всі глибокі шахти в Україні

Названо причину аварії на шахті ім.Скочинського

На шахті ім. Скочинського знайшли тіло одинадцятого гірника

Прокуратура порушила справу за фактом вибуху на донецькій шахті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: