На шахті ім. Скочинського знайшли тіло ще одного гірника

Поки що тіло загиблого ще не підняли на поверхню і не опізнали.

Рятувальники виявили тіло ще одного гірника, загиблого в результаті аварії на шахті імені Скочинського 8 червня. Таким чином, наразі загиблими вважаються 10 людей, пошуки трьох шахтарів продовжуються.

Про це повідомив журналістам в Донецьку міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець.

"Виявили одного шахтаря і вже дві години займаються витяганням загиблого. Через годину-півтори піднімуть на поверхню, відправлять на опізнання", - сказав Полтавець.

За його словами, в даний час під землею дуже важка газова обстановка. "Зупинка на 20 хвилин вентилятора газує весь простір майже до 100%", - відзначив він.

За словами міністра, для проведення подальших робіт по пошуку гірників є всі сили і матеріали. Він підкреслив, що шанси на те, що гірники, що залишилися в шахті, могли вижити, є.

"Якщо вони - вгору по лаві, то там нормальна атмосфера", - сказав Полтавець.

Нагадаємо, трагедія сталася 8 червня на глибині 1250 метрів. У момент аварії в шахті знаходилися близько 50 гірників, більше 30 з них постраждали і проходять курс лікування в обласній лікарні профзахворювань.

Причини аварії розслідує спеціальна комісія. Пошукові роботи утруднені дуже високою температурою в шахті.

Після інциденту Полтавець заявив, що видобуток вугілля на глибоких шахтах України може бути заборонений. Полтавець відзначив, що зараз комісія з'ясовує, чи дотримувалися на шахті вимоги нормативної документації щодо робіт з видобутку.

При цьому міністр підкреслив, що якщо порушень технологічної документації не було, то це означатиме, що на таких глибинах (мова йде про 1200 метрів і більше) ведення робіт потрібно забороняти.

Як повідомляв ТСН.ua, за день до аварії Держгірпромнагляд заборонив ведення видобувних робіт на цій ділянці шахти, проте керівництво шахти заявило, що всі порушення усунуті і, не дочекавшись дозволу Держгірпромнагляду, відновило видобуток.

Читайте також:

На шахті знайшли тіла двох гірників, загиблих сім місяців тому

Уряд збирається закрити всі глибокі шахти в Україні

Роботи на шахті, на якій загинули гірники, велися незаконно

Прокуратура порушила справу за фактом вибуху на донецькій шахті

За матеріалами: РИА Новости

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: