На шахті у Дніпропетровській області розповіли про стан постраждалих у пожежі гірників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гірники не отримали серйозних травм.

На шахті ім. М.І. Сташкова ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" прокоментували стан гірників, які постраждали під час пожежі. Про це повідомила головний спеціаліст дирекції з комунікацій ДТЕК Енерго Оксана Штонда .

"З шістьох шахтарів, які вчора звернулися до лікарні зі скаргами, двоє вже вийшли на роботу, трое планують приступити до роботи в свої зміни завтра-післязавтра. Один потерпілий, який скаржився на першіння в горлі через дим, перебуваэ в Тернівської міськлікарні, опіків у нього немає", - заявила вона.

Уточнюється, що адміністрацією ДТЕК Павлоградвугілля ухвалили рішення ізолювати аварійну ділянку шляхом зведення двох перемичок. Зараз виконуються роботи з підготовки до їх зведення. З метою локалізації пожежі і перешкоди його поширенню навколо аварійної ділянки створена водяна завіса.

У ці дні підприємство не буде працювати з видобутку і проходки. У шахті перебувають лише представники ВГРЗ і співробітники, які задіяні в ліквідаційних роботах.

Керівництвом компанії і підприємства вживаються всі необхідні заходи для оперативної стабілізації ситуації на шахті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у селі Мар’їна Роща Дніпропетровської області на шахті ім. М.І. Сташкова ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" сталася пожежа. У результаті короткого замикання силового кабелю сталося займання дерев’яних елементів кріплення 536 північного бортового штреку на горизонті 350 метрів.

В результаті шестеро гірників були шпиталізовані.

ВідеоЗеленський після зустрічі з шахтарями скликає РНБО для обговорення ситуації в галузі

У місті Червонограді українські прапори від ранку з чорними стрічками. Унаслідок нічного обвалу на шахті "Лісова" загинули двоє гірників - досвідчений 48-річний батько трьох дітей Михайло Павлік та 22-річний Михайло Турко, який устиг попрацювати на копальні лише 9 місяців. Смерть обох була миттєвою. Решті вуглярів, які під час аварії були під землею, вдалося самотужки піднятися на поверхню.    

Зеленський після зустрічі з шахтарями скликає РНБО для обговорення ситуації в галузі

Залиште свій коментар

Вибір редакції