Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Схід України прийде спека. Прогноз погоди на тиждень

На початку тижня більшість областей поливатимуть дощі.

На Прикарпатті кілька сіл буквально пішли під воду. Річки Стримба та Ворона вийшли з берегів, на угіддях людей подекуди стояло до півметра води, а люди пересувались на човнах. Утім, вода спала. Поки що загрози повторного підтоплення немає, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. 

Жителів Буковини переполохала річка Черемош, яка так набралася дощової води, що ледь не прорвала дамбу. На щастя, її вчасно укріпили і вода відійшла. За добу посеред тижня у Вінницькій області випала місячна норма опадів. Цей потоп, кажуть місцеві, спричинили забиті зливостоки.

Але видихати поки що зарано, кажуть надзвичайники та синоптики. Небезпечний рівень води фіксують у річках басейну Західного Бугу. Найбільш загрозлива ситуація зараз фіксують на Львівщині. Також підтоплення можливі у малих річках Київщини, Житомирщини та Волині. 

Вода з неба цього тижня теж не збирається обходити Україну стороною. У понеділок, 13 травня, грози і дощі прокотяться більшістю регіонів. 14 травня лишаться тільки на Півночі, Заході і частині східних областей. До кінця тижня важкі хмари мігруватимуть між західними і північними регіонами. Але нарешті травень натякне нам на літні позначки. На Заході повітря прогріється до +18-20 градусів, на Півночі, у Центрі і Півдні буде до +24, а на Сході серед тижня взагалі варто чекати спеки від +25 до +30.

ВідеоРічки виходять з берегів, а дощі продовжують поливати Україну - метеозалежність

На Прикарпатті кілька сіл буквально пішли під воду. Жителів Буковини переполохала річка Черемош, яка так набралася дощової води, що ледь не прорвала дамбу. Небезпечний рівень води нині фіксують у річках басейну Західного Бугу. Найбільш загрозлива ситуація на Львівщині. Також підтоплення можливі у малих річках Київщини, Житомирщини та Волині. Грози і дощі прокотяться у більшості регіонів, до кінця тижня важкі дощові хмари мігруватимуть між західними і північними регіонами.    

Річки виходять з берегів, а дощі продовжують поливати Україну - метеозалежність

Залиште свій коментар

Вибір редакції