Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поселення добре збереглося.

Під Керчю на шляху будівництва залізниці до Кримському мосту археологи розкопали поселення Манітра часів розквіту Боспорського царства (4-3 століття до нашої ери).

Про це повідомляє "Дождь" з посиланням на окупаційну адміністрацію Криму.

Археологи виявили залишки житлових і господарських споруд, що призначалися для худоби. Поряд з поселенням був виявлений некрополь із добре збереженими поховальними конструкціями та інвентарем.

Знайдене поселення розташовується на території 5 тисяч квадратних метрів. Археологи з'ясували, що руїни становлять музейну та експозиційну цінність.

На місці поселення хочуть зробити музей і включити його до туристичних маршрутів, проте невідомо, чи будуть будівельники змінювати план прокладення залізниці у зв'язку зі знахідкою.

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. В Україні різко розкритикували дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

Своєю чергою, США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України", Євросоюз назвав це ще одним порушенням РФ, а Велика Британія назвала відкриття мосту черговим прикладом бездумної російської поведінки.

У міністерстві транспорту РФ заявляли, що  забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Керченському мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

ВідеоЄС засуджує РФ за Керченський міст, блокування судноплавства та мілітаризацію Азовського моря

З весни Росія нарощує свою військову присутність на Азові, до того ж затримує кораблі, що прямують до українських портів. У Європарламенті готують жорстку резолюцію у відповідь на дії Кремля, які, на переконання європарламентарів, загрожують новим конфліктом у Європі. Голосування за резолюцію заплановане на четвер.

ЄС засуджує РФ за Керченський міст, блокування судноплавства та мілітаризацію Азовського моря

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції