Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На шляху до 4G: Нацкомісія визначила ціну ліцензії на запровадження зв'язку четвертого покоління

Для отримання ліцензії будуть проводитись тендери або конкурси.

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, прийняла за основу зміни до постанови Кабінету Міністрів України щодо розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 1800 МГц, в якому запроваджуватимуть 4G-зв'язок. Про це йдеться у офіційному повідомленні НКРЗІ.

Також комісією схвалено пропозиції про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Сьогоднішні зміни є одним з кроків на шляху до впровадження мобільного зв'язку нового для України покоління.

Зазначається, що разом з британськими експертами було вивчено стан розподілу радіочастотного ресурсу України в діапазонах, придатних для запровадження 4G. Стартову ціну ліцензій для операторів мобільного зв'язку пропонується визначити на рівні ≈265 млн. грн.

"З метою захисту прав споживачів передбачено, що умови конкурсу або тендеру на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом у цих смугах повинні передбачати можливість забезпечення діючими користувачами безперервності надання споживачам телекомунікаційних послуг у межах певних смуг радіочастот, визначених НКРЗІ за участю цих користувачів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у березні мобільні оператори на зустрічі домовились про перерозподіл частот для запровадження 4G-зв'язку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції