На сході України помічена російська секта, яка проповідує "швидкий і кривавий" сценарій Донбасу

Проповідники нового культу твердять, що їх нудить від української символіки.

В Україні почала діяльність релігійна організація під назвою "Ісход". Вона займається збором пожертв із віруючих і проповідує сепаратистські ідеї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Наш регіон, південний схід країни, очікують два шляхи розвитку. Перший – це швидкий і кривавий, за сценарієм Донецька. Другий – це повільний, виснажливий, але не менш жорстокий", - заявив один із лідерів цієї секти.

"При слові "Україна", при вигляді жовто-блактиного прапора у багатьох із нас, як мінімум, це викликає оскому, а як максимум – рвотний рефлекс", - додав він.

Секта "Ісход" не має жодного стосунку до традиційного християнства. Вона виникла 16 років тому в російському Краснодарі. В Україні нещодавно почала працювати в Дніпропетровську, Луганську, Харкові та Сєверодонецьку.

"Нам відомо про діяльність не тільки цієї. Це одна. Росія не гребує нічим для того, щоб дестабілізувати ситуацію. Включаються і ці методи", - повідомив голова СБУ Василь Грицак.

Спекуляція іменем Бога заради матеріальної вигоди – примітивний сценарій будь-якої секти, запевняє кримінолог Юрій Ірхін.

"Тупа фінансова піраміда. Жертвами ось такого роду технологій виявляються люди, що знаходяться в стані якогось пошуку. Ти отримуєш любов – будь ласкавий, виклади еквівалент цієї любові. Людей рано чи пізно змусять відмовитися від свого майна", - переконаний він.

Психологи застерігають, що секти шкодять психічному здоров'ю людини та неминуче призводять до фінансових збитків.

Це вже не перший випадок, коли діяльність сумнівних псевдорелігійних організацій потрапляє в поле зору спецслужб через пропаганду антидержавних ідей. Улітку минулого року СБУ знайшла докази причетності "Секти Догнала" до "ДНР" і "ЛНР".

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

ВідеоСекта з Росії проникла у три регіони України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: