Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На скандальній дільниці у Покровську почали передавати документи членам ЦВК

Передавання відбувається без інцидентів.

У місті Покровськ на Донеччині почали передавати представникам ЦВК пакети з документами виборчих дільниць, бюлетенями з виборів народних депутатів України для голосування в ОВК № 50.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Зазначається, що підрозділи поліції забезпечують громадський порядок. Правоохоронці переконують, що ситуація спокійна та контрольована.

Робота на окружній виборчій комісії одномандатного виборчого округу № 50 у Покровську на Донеччині триває. Наразі ЦВК...

Опубліковано МВС України Субота, 3 серпня 2019 р.

Зазначимо, що в Покровську в одномандатному виборчому окрузі №50 члени виборчої комісії відмовилися виконувати рішення Донецького окружного адміністративного суду та самоусунулись від повторного підрахунку голосів. Тому ЦВК вирішили передати уповноваженим представникам Центральної виборчої комісії пакети з виборчими документами дільничних виборчих комісій окремих виборчих дільниць для проведення повторного підрахунку голосів та встановлення результатів виборів.

Члени ЦВК 3 серпня вирушили до проблемного виборчого округу № 50, аби забрати документацію після парламентських виборів. 

ВідеоАктивісти закидали яйцями кандидата у депутати, який заявив про фальсифікації на виборах

Він вийшов розповісти про блокування підрахунку голосів на 50 виборчому окрузі. Андрій Аксьонов, за попередніми даними, займає друге місце і заявляє про фальсифікації. На окрузі з відривом у 200 голосів його перемагає кандидат від "Опоблоку" Руслан Требушкін. Самому ж Аксьонову закидають друге російське громадянство та сепаратистські погляди.  

Активісти закидали яйцями кандидата у депутати, який заявив про фальсифікації на виборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції