На стадіоні в Харкові знайшли порушення на десятки мільйонів гривень

У ході реконструкції внаслідок недотримання державних будівельних норм використано з порушенням законодавства коштів на суму 60,5 мільйона гривень.

 Рахункова палата виявила порушення законодавства при реконструкції Харківського стадіону "Металіст" до Євро-2012. Про це заявила Колегія палати.

Як повідомляється, було проведено аудит використання коштів держбюджету, виділених на реконструкцію стадіону згідно з Державною цільовою програмою підготовки та проведення Євро-2012.

"За результатами перевірки колегія зробила висновок, що Кабмін і обласне керівництво у 2008-2010 роках не забезпечили системного підходу до організації реконструкції стадіону", – йдеться у повідомленні.

У результаті терміни завершення робіт, встановлені урядом, були двічі зірвані, більше того, створені передумови для реалізації інтересів приватних структур за рахунок державних коштів, зазначили у Рахунковій палаті.

"У ході реконструкції внаслідок недотримання державних будівельних норм використано з порушенням законодавства коштів на суму 60,5 мільйона гривень", - підкреслюється у повідомленні.

Крім того, у ході реконструкції за рішеннями Харківської облради було відчужено низку окремих будівель та об'єктів незавершеного будівництва спорткомплексу, що знаходились у комунальній власності.

"Таке відчуження створило умови, за яких залишена в комунальній власності частина спорткомплексу не зможе повноцінно функціонувати як цілісний спортивний об'єкт. Нині комп'ютерні системи і табло стадіону, а також 55,3%. підтрибунних приміщень належать приватним комерційним структурам", – наголосили у Рахунковій палаті.

Читайте також:

На "Олімпійський" витратять ще 300 мільйонів

Суркіс розповів про новий стадіон "Динамо"

СБУ: У Львівський євро-стадіон незаконно "закопали" майже мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: