На стрільбищі Чорноморського флота в Криму поранили студентку

Мешканка Севастополя отримала дотичне крізне кульове поранення, коли разом з друзями залізла на військовий полігон під час тренувань.

На полігоні морської піхоти Чорноморського флоту Росії з власної необережності отримала поранення студентка Севастопольського Національного технічного університету.

Як повідомляє ЧФ РФ, дівчина та ще чотири "цивільні особи" пройшли на військове стрільбище в бухті Козача, де в цей час проводилися заняття з військової підготовки.

"О 19:30 в п'ятницю група, закінчивши відпочинок, зібралася додому. Взуваючись, дівчина відчула сильний удар, різкий біль в нозі і впала. Отриману унаслідок рикошету рану військові медики ЧФ кваліфікували як дотичне крізне кульове поранення в області гомілки лівої ноги", - відзначили представники флоту.

Хлопці, які були разом з дівчиною, покликали на допомогу. Морські піхотинці евакуювали постраждалу з важкодоступного місця, після чого в медпункті частини провели хірургічну обробку рани і передали дівчину лікарям швидкої медичної допомоги Севастополя.

У ЧФ РФ наголосили, що "нещасний випадок з Ольгою Литвиненко став можливий через повну зневагу цивільного населення до застережних написів "Стій, стріляю, прохід і проїзд заборонений" на російській і українській мовах, які були присутні в тому місці, де молодь перелізла огорожу стрільбища".

Російські військові закликали мешканців і гостей Севастополя не порушувати елементарні правила безпеки.

Читайте також:

Севастополь вимагає з держбюджету гроші за базування ЧФ Росії

Україна вже готує документи для виведення ЧФ Росії

На військовий парад ЧФ у Севастополі зібралися 40 тисяч людей

Росія порівняла Чорноморський флот з "яйцями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: