На суддю Печерського суду завели кримінальну справу

Прокуратура встановила, що Печерський суд незаконно роздавав земельні ділянки в центрі Одеси.

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу стосовно судді Печерського районного суду.

Як повідомили у прес-службі столичної прокуратури, у ході перевірки було встановлено, що суддя Печерського районного суду Києва виніс рішення, яким визнав за 43 громадянами право власності по 0,10 га за кожним позивачем (всього 4,3 га) на Французькому бульварі в Одесі. При цьому, були порушені норми Цивільно-процесуального кодексу, який передбачає, що позови з приводу нерухомого майна пред’являються за місцезнаходженням майна,

При цьому суддя, перевищуючи свої службові повноваження, без посилання на норми матеріального права, незаконно змінив цільове призначення землі з рекреаційного на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд, підкреслили в прокуратурі.

За апеляційною скаргою прокуратури міста Києва зазначене рішення скасоване як незаконне Апеляційним судом Києва.

Крім того, в іншій цивільній справі, застосовуючи попередню схему, той самий суддя Печерського районного суду незаконно визнав право власності за 24 громадянами по 0,10 га за кожним (всього 2,4 га) на Французькому бульварі в Одесі, також змінивши цільове призначення землі.

За результатами перевірки прокуратурою міста Києва відносно судді Печерського районного суду порушено кримінальну справу за винесення завідомо неправосудних рішень.

Крім того, в ході перевірки встановлено, що Управлінням земельних ресурсів у Дергачівському районі Харківської області на підставі рішення цього ж судді Печерського районного суду Києва зареєстровано право власності на земельну ділянку площею 70 га за ОК ЖБК "Вікторія".

На запит прокуратури міста Печерський районний суд надав рішення з цього питання іншого характеру.

Цивільна справа, на підставі якої з'явилися два взаємно заперечні рішення суду, була викрадена під час направлення до апеляційної інстанції, стверджують у прокуратурі.

За вказаним фактом прокуратурою міста Києва порушена кримінальна справа за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи та за шахрайське заволодіння земельною ділянкою 70 га, вартістю майже 5 мільйонів гривень.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич не давав свідчень

Суд повторно амністував винних у вибуху в Дніпропетровську

Суд визнав, що міністр Павленко не бив директора готелю "Спорт"

Члена банди "Капітошок" звільнили під підписку про невиїзд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: