На Сумщині чоловік ампутував собі ступню і викинув її на вулицю. Кінцівку знайшов собака

На Сумщині чоловік ампутував собі ступню і викинув її на вулицю. Кінцівку знайшов собака

Хворий відмовляється від лікування у лікарні.

В Охтирці Сумської області чоловік ампутував собі ступню і викинув її на вулицю. Частину людської ноги знайшов собака та приніс її додому. Ошелешений господар тварини одразу повідомив про це у поліцію.

Про моторошний випадок пише "Охтирський міський портал".

Правоохоронці почали відпрацьовувати місцеві лікарні і з'ясували, що власник ступні перебував в Охтирській центральній районній лікарні. Пацієнт звернувся до медиків 18 березня після того, як відтяв собі частину правої ноги кухонним ножем. У нього була запущена гангрена, і кінцівка відгнила через некроз тканин. Відтяту ступню він викинув на вулицю, під мостом.

Чоловіка пролікували і запропонували зробити операцію, але вранці наступного дня він категорично відмовився від подальшого лікування, написав розписку та залишив лікарню.

За словами медиків, пацієнт хворіє з червня минулого року. Влітку він дев'ять днів перебував у лікарні, але потім відмовився від лікування і більше за медичною допомогою не звертався. За цей час у хворого розвинулася суха гангрена правої ступні і нижньої третини гомілки.

Своє небажання лежати у лікарні чоловік пояснює браком коштів, але медики запевняють, що готові лікувати його за рахунок лікарні.

Ще одне місцеве видання "Роксолана" розповідає, що чоловіка звуть Володимир Твердохліб. Він каже, що хвора нога продовжує гнити і єдине, про що він мріє - щоб її відрізали повністю.

Нагадаємо, 2016 року на Сумщин просто на смітнику знайшли 11 ампутованих ніг. Поліція з'ясувала, що фрагменти людських тіл - це біоматеріал з місцевих лікарень. Його мали б утилізувати. 

Відео На Сумщині на смітник викинули ампутовані ноги

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів