Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Сумщині пенсіонерка на добу загубилася в лісі, куди пішла за грибами

Жінку врятували правоохоронці.

В Сумській області працівники поліції знайшли та повернули додому пенсіонерку, яка пішла в ліс за грибами, загубилася і майже добу пробула в лісі. Про зникнення 83-річної жительки смт Вороніж Шосткинського району правоохоронцям повідомила її сусідка.

Свій телефон зникла жінка залишила вдома, тому зв’язку з нею не було. На пошуки старенької скерували майже весь особовий склад місцевого відділу поліції, також до них приєдналися військовослужбовці та рятувальники. "Ми розуміли, що гаяти часу було неможна, оскільки літня жінка всю ніч провела в лісі", - розповів начальник Шосткинського відділу поліції Сергій Забозлаєв.

За його словами, правоохоронці по квадратах обстежували лісовий массив і знайшли жінку в болотистій місцевості. "Знесилена та заклякла, вона сиділа під деревом", - розповів Сергій Забозлаєв. Поліцейські зігріли жінку чаєм і доставили до медзакладу, де її оглянув лікар. Старенька щиро дякувала поліцейським і запевняла, що тепер буде значно обережнішою під час прогулянок до лісу.

Кілька днів тому в лісі на Київщині шукали 67-річного чоловіка. Він пішов по гриби, але через густу імлу втратив орієнтири і збився з дороги.

Відео На Рівненщині надзвичайники та поліція усю ніч шукали двох пенсіонерок, які заблукали у лісі

Боялися втопитися в болоті, а ще вовків та диких кабанів. Двох пенсіонерок у лісі усю ніч шукали надзвичайники та поліція на Рівненщині. Жінки ще вдень пішли збирати журавлину, однак до опівночі додому так і не повернулися. Виявилось - заблукали і дійшли до болота. А вибиратися звідти у темряві не ризикнули, щоб не втопитися. Більше про рятувальну операцію – у сюжеті  

На Рівненщині надзвичайники та поліція усю ніч шукали двох пенсіонерок, які заблукали у лісі

Залиште свій коментар

Вибір редакції