Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Сумщині поліція врятувала життя чоловікові, котрого засмоктало в болото

Постраждалий дві доби провів у небезпеці, доки його не знайшли.

У Ямпільському районі Сумської області поліція розшукала чоловіка, про якого родичі повідомили, як про безвісті зниклого. Як з’ясувалося, він потрапив у болото і майже дві доби боровся за життя, намагаючись дістатися твердої поверхні.

Чоловік у болоті на Сумщині_02

Про зникнення свого 59-річного дядьки Олексія Шевченка із села Зорине повідомила його родичка. Їй про незрозумілу ситуацію розповіли сусіди, котрі помітили вранці замок на дверях будинку чоловіка. Той хворів і майже не виходив із дому, а з сусідами підтримував добрі стосунки, тож вони захвилювалися. До пошуків підключилися правоохоронці – на це скерували майже весь особовий склад Ямпільського відділення поліції.

У селі зниклого не знайшли, тож почали прочісувати прилеглу територію. "Знайшли чоловіка на відстані двох кілометрів від його будинку, в болоті. Поліцейські витягли його, допомогли дістатись до дому. Чоловік був знесилений. Нікого не впізнавав і спочатку нічого не міг пояснити. І це зрозуміло, адже в болотній пастці він пробув фактично дві доби. Вже потім пригадав, як пішов в гості до знайомих і заблукав", - розповів начальник районної поліції Микола Куліш.

Чоловік у болоті на Сумщині_03

Постраждалому надана вся необхідна допомога. Наразі його життю і здоров’ю нічого не загрожує. 

Відео Військовий полігон на Чернігівщині потонув у болоті

Користувачів Мережі обурив стан полігону, на який мають відправити 53-тю бригаду. Діряві намети стоять по коліно у воді, а керівництво прибулих військових відмовило їм у допомозі, порадивши справлятися своїми силами.

Військовий полігон на Чернігівщині потонув у болоті

Залиште свій коментар

Вибір редакції