На Сумщині вітчиму оголосили підозру у зґвалтуванні 8-річної падчерки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік щойно вийшов на волю після покарання за крадіжки.

Житель Сумської області отримав підозру у зґвалтуванні малолітньої дитини. Про це повідомляє відділ комунікації місцевої поліції.

На Сумщині поліція та прокуратура оголосили чоловіку підозру у зґвалтуванні малолітньої дитини Останній тільки...

Опубліковано Поліція Сумської області Пʼятниця, 26 липня 2019 р.

Інформація про те, що 8-річна дитина могла стати жертвою сексуальних дій з боку свого колишнього вітчима, до поліції надійшла від працівників соціальної служби у справах неповнолітніх. Судово-медична експертиза підтвердила ці підозри. Слідчі з’ясували, що акти насильства мали місце в січні цього року і до них причетний 35-річний родич.

"Наприкінці січня чоловік був засуджений до шести місяців позбавлення волі за скоєння крадіжок, і весь цей час він перебував у пенітенціарному закладі", - розповів  начальник Лебединського відділення поліції Дмитро Отставних. Чоловікові вручили підозру в день, коли він вийшов на волю. Зараз супроти нього відкрито кримінальне провадження в межах якого призначено низку експертиз. Затриманому загрожує ув’язнення терміном від 8 до 15 років.

"Що стосується матері, то рішенням суду її кілька місяців тому позбавлено батьківських прав за ухилення від своїх обов’язків по вихованню та догляду за дитиною, саму ж дівчинку передано до патронатної сім‘ї. Саме тоді малеча й зізналась, що стала жертвою сексуального насилля з боку дорослого чоловіка", - пояснив керівник поліції району.

Домашнє сімейне насильство, інфографіка
ТСН.ua

В Україні щороку з'являється близько 400 жертв статевих злочинів. Один із найбільш резонансних випадків - зникнення 11-річної Дарини Лук'яненко в Одеській області. Дівчину шукали тривалий час і знайшли мертвою у вигрібній ямі сусіда. Він викрав дівчину, сильно побив у себе вдома і в підсумку вбив. Місцеві мешканці були шоковані і намагались вчинити самосуд над підозрюваним. Слідство не виключає зґвалтування. 

Із регіонів з періодичністю надходять страшні повідомлення про насилля над дітьми. На цьому тлі Національна поліція виступає за необхідність посилення покарань за такі злочини і просить парламент схвалити законопроект про створення реєстру педофілів та їхню хімічну кастрацію. Автори пропонують збільшити міру покарання до мінімальних 20 років ув’язнення за злочини статевого характеру проти дітей та створити напівзакритий реєстр педофілів, аби не допустити їх до роботи в дитячих закладах. Це буде електронна база з усіма даними про таких осіб – історією злочину, місцем проживання та роботи. Доступ до реєстру матимуть правоохоронні органи та Мін’юст, а право на отримання інформації дадуть керівникам дитячих закладів.

Також пропонується хімічна кастрація, однак лише після відбуття половини терміну зловмисник за власним бажанням після судової експертизи та за дозволом суду зможе пройти курс терапії. Лікування розпочинають за ґратами та продовжують під наглядом поліції і медиків уже на волі.

Статистика свідчить, що майже 60% педофілів в дитинстві самі ставали жертвами сексуальної наруги. Психіатри наголошують на важливості саме медикаментозного лікування, адже лише ув’язнення проблеми не вирішує – 70% педофілів після виходу на волю знову ґвалтують дітей. 

Хімічну кастрацію застосовують у США, Канаді, Ізраїлі та країнах Європи та бачать результат – наприклад, у Великій Британії кількість повторних випадків з 40% зменшилась до 5%, а у Німеччині – з 80% до 3%.

Відео Парламент ухвалив закон про примусову хімічну кастрацію педофілів

За статистикою правоохоронців, лише з початку року більше 200 дітей стали жертвами педофілії, понад півсотні неповнолітніх злочинці вбили. Хімічна кастрація означатиме для педофілів введення їм медичного препарату, який позбавляє сексуального потягу.  

Парламент ухвалив закон про примусову хімічну кастрацію педофілів

Залиште свій коментар

Вибір редакції