На Сумщині впливовий бізнесмен зливає асенізатором нечистоти прямо під вікна місцевих

Чоловік тримає кілька магазинів, багатий і впливовий, тож говорити про нього бояться і сусіди.

Жителі села Низи, що на Сумщині, потерпають від нечистот, які зливає місцевий підприємець прямо під городи та оселі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На нечистоти біля городів та пасовища люди скаржаться вже рік, мовляв, місцевий підприємець у одних сусідів відкачує, а іншим зливає.

Голова села довго терпіла, кілька разів попереджала та зрештою взялася ловити злодія.

"Я дістаю мобільний телефон, фотографую Дябелка і кажу що я ці знімки відправляю на екологію. Він вилив це все і поїхав відкачувати далі", – каже голова Низівської селищної ради Алла Шершак.

Такого нахабства від односельця, зізнається голова, не очікувала. Світлини  підприємця на тлі асенізаторної  машини – надрукувала в "районці". Утім, і  це не допомогло. Селяни розповіли, що нечистоти той став розвозити по лісосмугах.

Асенізаторну машину підприємець придбав на збанкрутілому цукрозаводі. Там, на території підприємства, кажуть селяни, спершу й зливав стоки. Коли ж почав забруднювати пасовища терпець увірвався. Люди поскаржилися дільничному та екологам, написали колективне звернення, під яким наважилися поставити свої підписи лише 4 людини.

"Ну він такий, людина норовлива, з таким тяжким характером і ніхто не хоче його займати, якщо його хтось і займає – вислуховує в свою адресу…! Багато скарг надходило нам в телефонному режимі, люди боялися писати звернення", – розповідає секретар Низівської селищної ради Олена Середа.

Підприємець – добре відомий в селі. Кажуть він тримає кілька магазинів та багатий і впливовий, тож говорити про нього бояться і сусіди.

Поспілкуватися із  асенізатором кореспондентам вдалося лише телефоном. За словами чоловіка, усі документи та дозволи у нього є.

Та в департаменті екології, де видають дозволи на відкачування й вивезення стоків про цього чоловіка навіть не чули.

"У цього підприємця такого дозволу немає і він до нас не звертався за його отриманням", – зазначив директор Департаменту екології Сумської області Ігор Кривозуб.

Нелегальним бізнесом підприємця  вже зацікавилася фіскальна служба. Проводять перевірку й екологи. Якщо вона підтвердить шкоду довкіллю, асенізатора  оштрафують.  

Кореспонденти Оксана Солодовник та Олександр Левін

Невловимий забруднювач: у селі на Сумщині впливовий бізнесмен зливає нечистоти біля городів і осель

Жителі села Низи, на Сумщині, потерпають від нечистот. Їх унадився зливати місцевий підприємець – прямо під людські городи та оселі. Чоловіка не раз просили не робити цього, але він лише щоразу обирає інше місце. Люди поскаржилися дільничному та екологам, написали колективне звернення, під яким наважилися поставити свої підписи лише 4 людини, адже підприємець багатий і впливовий.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: