На Сумщині пацієнтка побила лікарку за смертельне щеплення її дитини

На Сумщині пацієнтка накинулася на лікарку, побила та подряпала їй обличччя. Щоб приборкати жінку довелося навіть міліцію викликати.

На Сумщині пацієнтка напала на лікарку, бо вона деякою мірою винна у смерті однієї її дитини та інвалідності іншої. Жінка схиляється до того, що її дівчатка-двійнятки були б живі і здорові, якби їм не провели щеплення.

Мати звернулася до лікарки, коли двійнята захворіли. Саме тоді зі слів жінки, лікарка наполягла на щепленні хворих дітей. За три тижні потому двійнятка у критичному стані потрапили до реанімації. Одну з двійняток, яку медики змогли врятувати тепер інвалід, у два роки не сидить, не ходить, не говорить. Щоб вилікувати дитину, мати фактично рік не полишає лікарні.

Як з'ясувалося, бійку в лікарні спровокувала пропозиція медиків помістити дівчинку у спецзаклад, де був би належний догляд та лікування. Утім, жінка ці слова сприйняла як образу та ймовірну загрозу втратити ще й другу дитину, тож накинулася на лікарку з кулаками.

Коли співробітники міліції прибули на місце події, то конфлікту як такого вже не було. На місці були складені необхідні матеріали, на сьогодні проводиться перевірка.

Медики переконують, під час лікування дівчаток зробили все можливе. Переконані, якби мати вчасно звернулася, трагедії б не сталося. Консиліум лікарів дійшов висновку, що смерть дівчинки настала через занедбану застуду.

Після інциденту в ординаторській, медики ображені, але й надалі допомогають жінці - інколи безкоштовні ліки, харчування. Адже родина у складному фінансовому становищі.

Читайте також:

У регіонах беруть гроші за вакцинацію дітей

Ющенко вимагає завершити справу про смерть підлітка від щеплення

МОЗ: ті, хто відмовляться від щеплень, будуть лікуватися власним коштом

Україна позбавиться індійської вакцини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: