На Сумщині вимірюватимуть температуру тіла тим, хто перетинає кордон з РФ

Люди, що перетинають кордон з українського боку, зараз не проходять медичний огляд, з ними лише спілкується представник санепідстанції.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Лаврик дав доручення головному санітарному лікареві області В'ячеславу Псарьову ввести додаткові заходи епідемічної безпеки на міжнародних і місцевих пунктах пропуску, які включатимуть вимірювання температури тіла електронними термометрами.

Про це він повідомив сьогодні в ході відвідин санітарного поста міжнародного пункту пропуску "Юнаківка". Він відзначив, що співробітники пункту пропуску дотримуються масочного режиму і проводять дезинфекційну обробку.

Люди, що перетинають кордон з українського боку, зараз не проходять медичний огляд, з ними лише спілкується представник санепідстанції. В той же час, в Російській Федерації здійснюється вимірювання температури тіла електронними термометрами. Аналогічний режим губернатор доручив ввести і на сумському кордоні.

Прес-секретар Сумського прикордонного загону Олександр Шишка повідомив, що обмежень на кордоні з Росією на даний момент немає. На сумському кордоні медики прикордонслужби цілодобово перевіряють стан здоров'я в першу чергу самих прикордонників. Людям, що мають ознаки захворювання, рекомендують звернутися до лікарні. У разі потреби медики надають допомогу на місці.

Шишка повідомив, що особлива увага приділяється людям, прибулим з країн з високим рівнем епідемії. Крім того, посилений контроль за дотриманням прикордонного режиму в населених пунктах, розташованих безпосередньо біля кордону. "Проводяться профілактичні заходи", - уточнив він.

Нагадаємо, з 8 листопада Словаччина обмежила прикордонне сполучення з Україною через активне розповсюдження епідемії грипу на території нашої держави: закритий пункт пропуску "Убля" в Закарпатській області, на іншому пункті обмежено пішохідне сполучення.

Читайте також:

В Україні від грипу померли 189 людей

В Україні створили власну тест-систему свинячого грипу

Кількість померлих від грипу збільшилася до 178 людей

У Тернополі рівень захворюваності впав нижче епідпорогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: