На Сумщині затримали 15 кримінальних авторитетів

Бандити зібралися на "сходку", щоб розподілити сфери впливу з контрабанди та розбійних нападів.

Бійці УБОЗу затримали на Сумщині 15 кримінальних авторитетів з України та Росії, які проводили "сходку" з питань перерозподілу сфер впливу.

Кримінальне зібрання проходило в ресторані "Околиця" у селі Косівщина Сумського району. В ньому брали участь 9 кримінальних авторитетів з Росії та 6 - з України.

Авторитети явно не очікували на появу міліції, тому поводили себе зухвало і самовпевнено, порушуючи громадський порядок, повідомили в МВС. Під час обшуку у затриманих були вилучені 2 бойових пістолети та 5 автомобілів, які раніше були викрадені і перебувають в розшуку.

Як розповів полковник міліції Олександр Москальчук, начальник обласного управління МВС, про час і місце "сходки" отримали оперативну інформацію правоохоронці із Сум.

В ресторані зібралися злочинці безпосередньо з обласного центру, а також Бєлгородської та Курської областей Росії.

"Збирались для того, аби з'ясувати стосунки, здійснити перерозподіл сфер впливу з незаконного переміщенню через державний кордон України та Росії товарно-матеріальних цінностей, іншими словами – контрабанди, а також спланувати спільну діяльність організованих злочинних груп України та РФ щодо здійснення розбоїв, пограбувань, квартирних крадіжок, угонів автотранспорту та подальшої легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом", - уточнив полковник.

Зараз всі учасники "кримінального зібрання" затримані і дають пояснення слідчим. Проводиться перевірка на причетність затриманих до скоєння злочинів на території України та Росії.

Читайте також:

У Москві скоєно замах на Япончика

В київському монастирі поховали останнього авторитета 90-х

Львівський "Рембо" захопив заручника та втік від спецназу

У Києві вбили заручницю, яку викрали з метою викупу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: