На Сумщині жінка оголосила голодування, вимагаючи повернення заощаджень

Катерина Вадченко проводить голодування, вимагаючи повернення населенню втрачених заощаджень за розробленою нею ж "програмою".

У центрі селища Недригайлів Сумської області жителька села Коровинці Недригайлівського району Катерина Вадченко проводить голодування, вимагаючи повернення населенню втрачених заощаджень за розробленою нею ж "програмою", повернення майна пайовикам агропідприємства "Коровинці", а також скасування довідки про психічний стан голодувальниці.

Як повідомили очевидці, акцію жінка розпочала ще минулої середи. Саме тоді, встановивши червоний намет КПУ та розвісивши лозунг "Пане президенте! Я звинувачую вас особисто! У фашизмі, корупції, геноциді, голодоморі" та завчасно набравши теплого одягу, вона оголосила голодування. Представники недригайлівської районної організації комуністів заявляють про непричетність партії до цієї акції.

Заявку на проведення такої акції Вадченко подала завчасно до Недригайлівської селищної ради. Тож представники органів юстиції, місцевої влади, міліції, які навідуються до неї, можуть лише пересвідчитись у законності перебування намету та ініціаторки акції. Голодувати Вадченко збирається до того часу, "поки вистачить сил".

Нагадаємо, виплата компенсацій із знецінених радянських вкладів, відомих у народі як "юліна тисяча", знову відтерміновується.

Як повідомила співробітник прес-служби Мінфіну України Катерина Устименко, виплата компенсацій відтерміновується на невизначений строк - у Мінфіні відмовилися навіть спрогнозувати, коли можуть переказати гроші Ощадбанку, через який їх виплачують.

Не прояснили ситуацію і в Ощадбанку - там також нічого не відомо, окрім одного: відповідно до постанови Кабміну останній день видачі компенсацій - 25 грудня.

Читайте також:

Виплату "юліних тисяч" відклали на невизначений термін

Тимошенко радить селянам поспекулювати на зерні

Тимошенко влаштувала розпродаж зброї

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: