На Сумщині за два дні закінчиться пальне і зупиниться транспорт

Залишків пального вистачить на 2-3 дні. Підприємства зазнають збитків, і розглядають можливість про відправлення людей у відпустки, або ж їхнє звільнення.

У п'яти районах Сумської області може зупинитися спецтранспорт. АЗС області - порожні. Через подовження правової суперечки між власниками автозаправних станцій та податківцями - постачальники пального не хочуть іти на ризик і відвантажувати бензин.

Щойно власники АЗС виграли суд у податківців, як постали перед фактом нескінченних судових процесів. Початок цьому поклала блискавично подана прокуратурою апеляція та її надшвидкісний розгляд у суді.

Представники прокуратури уникають будь-яких роз'яснень. Юридичний відділ підприємств-власників АЗС не знаходить пояснень, що стало підставами для порушення кримінальної справи. У зазначених 2008-2009 роках на підприємствах так само відбувалися планові перевірки податківців, були сплачені всі необхідні податки і не було ніяких зауважень.

Іще минулого четверга вони готувалися до відновлення роботи, надходжень нафтопродуктів в область та зняття паливної напруги, утім, нині знову - цілковита невизначенність.

"Продовження цієї кримінальної справи - це стопор у відносинах з постачальником, стопор в роботі АЗС, стопор в постачаннях палива. Ми не зможемо навіть відпускати по стрейч-картками та паливними картками, а це перш за все комунальний і спецтранспорт, а це найважче для нас зараз", - зазначив керівник підприємства-власника мережі АЗС в Сумській області Євгеній Сидоренко.

На автозаправках - мертва тиша, оператори АЗС вимушені лише спостерігати за авто, що проїжджають повз. Припускають, щойно скінчиться пальне в резервуарах - можуть утратити й роботу.

Реалізатори палива зазначають, що залишків пального вистачить буквально на 2-3 дні - це для забезпечення комунальних та екстрених служб. Наразі підприємства зазнають збитків, і розглядають можливість про відправлення людей у відпустки, або ж їхнє звільнення.

Читайте також:

На Сумщині десяту добу не працюють заправки

На Сумщині завершився тритижневий бензиновий колапс

Уряд планує ввести податок на бензин

ВідеоПаливна лихоманка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: