Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше Пиняга працював в області.

17 вересня колектив ГУ Нацполіції Сумської області познайомили з новим керівником – 45-річним Русланом Пинягою. Його урочисто представив Голова Національної поліції Сергій Князєв, який закликав нового очільника працювати так, щоб населення довіряло поліції.

Про це йдеться повідомленні правоохоронців.

"Основний наш з вами обов’язок –  це працювати так, щоб довіра населення до нас зростала. Так ми матимемо можливість розвивати проєкти, які перед суспільством ми презентуємо як зміну поліції, критеріїв роботи, її реформу. Із маленьких істин з’являється велика робота", – зазначив Сергій Князєв.

На урочистостях глава відомства також згадав попереднього очільника сумської поліції. За його словами, за час роботи на своїй посаді Микола Лушпієнко разом зі своїм підрозділом досяг позитивних результатів та показав злагодженість та ефективність у праці.

Як зазначається, Руслан Пиняга працював раніше заступником начальника ГУНП — начальником кримінальної поліції. Також обіймав посаду заступника начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції (в Києві). 

Нагадаємо, 10 вересня голова Нацполіції України Сергій Князєв представив нового керівника особовому складу поліції Житомирської області - Сергія Крупєя. Своєю чергою, він запевнив, що пріоритетними напрямками роботи для поліції області буде безкомпромісна боротьба зі злочинністю, забезпечення належного правопорядку у регіоні та тісна взаємодія з органами місцевого самоврядування та громадськістю. 

Відео У ВР намагалися викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ та голову Нацполіції

Викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ, голову Нацполіції, генпрокурора та директора БДР сьогодні намагалися у Верховній Раді. На терміновому звіті силовиків у парламенті наполягали "Самопоміч" та "Батьківщина". Не лише через сам факт резонансного вбивства дитини поліцейськими, але й тому, що правоохоронні структури спочатку намагалися приховати злочин.   

У ВР намагалися викликати для публічних пояснень міністра внутрішніх справ та голову Нацполіції

Залиште свій коментар

Вибір редакції