Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Суспільному" можуть відправити працівників в неоплачувані відпустки та закрити програму Майкла Щура

Компанія збирається економити через нестачу коштів.

20 вересня правління "Суспільного мовлення" (ПАТ "НСТУ") провело закриту зустріч з керівниками підрозділів компанії, на якій працівникам повідомили, що грошей на роботу в звичному режимі немає, тож доведеться перейти в режим економії.

Про це повідомляє видання "Бабель" з посиланням на власні джерела.

Спілкуватися з колективом прийшов глава правління Зураб Аласанія, п'ять членів правління, виконавчий директор Олександр Лієв, п'ять генпродюсерів і програмний директор Дар’я Юровська. У залі зібрали всіх начальників департаментів і менеджерів напрямків, йдеться в матеріалі.

Кризу пропонувалося подолати такими кроками: не приймати нових працівників з 1 жовтня, запровадити триденний робочий тиждень у грудні, відправити у відпустки за власний рахунок у листопаді керівників на 10 днів, усіх інших — на 8. Крім цього запропонували обговорити повернення в ефір програми платних привітань і припинити мовлення одного з каналів.

Глава правління Зураб Аласанія підтвердив виданню, що у компанії розглядають ще десять пунктів, найгірший з яких — розміщення в ефірі політичної реклами.

Головна мета керівництва "Суспільного" — до кінця року зекономити мінімум 38 мільйонів гривень. За підрахунками Аласанії, запровадження триденного робочого тижня — це 10 мільйонів гривень економії. Щоб заощадити більше, компанія готова припинити виробництво практично всіх нових програм і заповнити ефір повторами. Водночас випуск новин обіцяють не чіпати.

"Можемо закрити і [передачу Романа] Вінтоніва [який зʼявляється в ефірі як Майкл Щур]. Зараз 30 проектів лежать у портфелі й готові до запуску, але грошей немає і не буде", — розповів Аласанія і сам уточнює, що поки все це лише пропозиції. Остаточне рішення щодо антикризового пакету ухвалить наглядова рада "Суспільного".

Бюджет  розвитку "Суспільного" становить 1,8 мільярда гривень. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у квітні цього року вже обіцяв дофінансувати компанію на 200 мільйонів гривень, але гроші не виділили. Така ситуація, упевнений голова правління, вигідна тим, хто хоче здобути контроль над каналом.

"Після відключення аналогового мовлення наше покриття виросло. Такий канал потрібен усім. От тепер саме час добивати", — заначив Аласанія, однак не уточнив, кому саме це вигідно, зазначивши, що не парламенту й не уряду.

На запитання, чи не натякає він на президента, Аласанія відповів: "Це не я сказав".

Залиште свій коментар

Вибір редакції