На свій виборчий фонд Ющенку треба заробляти 30 років

Заява Ющенка про те, що він фінансує свій виборчий фонд з власної зарплати, виглядає сумнівною. При зарплаті у 1 млн грн на рік, йому довелося б працювати 30 років.

Заява чинного президента України Віктора Ющенка про те, що він формує виборчий фонд з власної зарплати, при порівнянні розмірів фонду і торішньої декларації про доходи глави держави видається вкрай сумнівним.

Такого висновку дійшли журналісти, порівнявши дані про розміри його виборчого фонду на виборчому сайті президента з його торішньою декларацією про доходи.

Згідно з даними звіту, на поточний рахунок кандидата в президенти Ющенка надійшло 32 678 700 гривень. З них вже використано 32,6 мільйона гривень.

У той же час минулого року сукупний дохід президента складав 1 041 060 гривень, зокрема зарплата — 492 020 гривень. На банківському рахунку чинного глави держави були близько трьох мільйонів гривень.

При цьому під час недавнього інтерв'ю на ДТРК "Крим" президент заявив журналісту: "Мій виборчий фонд задекларований. Де я його взяв? Зі своєї зарплати".

Читайте також:

Ющенко готовий зробити Яценюка прем'єром

У Ющенка немає "друзів" "Вконтакте"

Ялинку Ющенка продали за 3 тисячі доларів

Ющенко оприлюднив дані свого виборчого фонду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: