На свинячий грип захворіли 17 українців, померли - шість

Санітарно-епідеміологічна служба України підтвердила 17 випадків захворювання на вірус А/H1N1. Одна людина померла в Києві, п'ять - в інших областях України.

Станом на 4 листопада в Україні офіційно підтверджено 17 випадків захворювання на так званий свинячий грип. Шість людей померли від цього вірусу, відзначили в Міністерстві охорони здоров'я.

"На сьогодні ми рахуємо, що у нас підтверджено 17 випадків захворювання на вірус грипу А/H1N1", - заявила заступник головного санітарного лікаря Людмила Мухарська.

Вона повідомила, що МОЗ отримав підтвердження про смерть однієї людини від свинячого грипу у Києві.

"Ми отримали інформацію про підтвердження цього грипу у місті Києві від людини, яка померла у військовому госпіталі. Також маємо підтвердження у Київській області, але зараз це лише на рівні обласної санстанції і матеріали знаходяться на дослідженні", - сказала Мухарська.

За її словами, грип продовжує активно поширюватися у 9 карантинних областях, зокрема "дуже активне зростання захворювання зафіксоване у 3 регіонах – це Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська області".

Крім того, за останній тиждень перевищено епідеміологічний поріг у Києві, Вінниці і Чернігові.

"Треба сказати, якщо у попередні роки реєструвалося приблизно 25-30 тисяч захворювань на ГРЗ, то на сьогодні за добу захворюваність зростає на 70-80 тисяч", - сказала вона.

Мухарська додала, що особливістю цього епідеміологічного сезону є те, що зростання захворюваності почалося на 2 місяці раніше, ніж зазвичай.

Крім того, захворюваність зростає не поступово, а одразу збільшується у 2-3 рази. Загалом же, за її словами, по всій країні на середу зареєстровано 478 тисяч випадків захворювання на грип та ГРЗ. З них – 86 померло.

За прогнозами МОЗ, під час епідемії перехворіють на грип та ГРВІ близько 12 мільйонів людей, або майже чверть населення України.

Читайте також:

МОЗ: кожен четвертий українець захворіє на грип

У Києві зафіксовано перший випадок смерті від свинячого грипу

Кожному українцеві безкоштовно роздадуть по 2 марлеві пов'язки

Тимошенко: епідемія грипу в Україні пішла на спад

ВідеоНа свинячий грип захворіли 17 українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: