На "Танцюю для тебе" виступатимуть вихованці Амадора

В суботньому ефірі шоу "Танцюю для тебе" балет Амадора Лопеса Rumbero’s виконає на сцені запальну самбу і створить атмосферу яскравого Бразильського карнавалу.

Разом з тим  в учасників проекту "Танцюю для тебе" буде можливість поспостерігати за технікою виконання справжньої бразильської самби, адже їм також доведеться її станцювати.

амадор
dance.1plus1.ua
Амадор обіцяє всім глядачам незабутнє шоу, адже він, як керівник та головний балетмейстр ансамблю, втілює в його програмі всі свої творчі ідеї, та амбіції. Балет існує з 2006 року і працює у всіх танцювальних напрямках, в їхньому репертуарі понад 25 танцювальних номерів: гарячі латиноамериканські ритми, вишукані східні мотиви, французький Кан-кан, аргентинське танго і, звичайно ж, бразильський карнавал. Виступи шоу – балету "Румберос" залишають незабутні враження в серцях усіх глядачів.

Сам Амадор жалкує з приводу того, що не зможе цього разу виступити зі своїм балетом, але обіцяє порадувати всіх прихильників на завершальному гала-концерті шоу "Танцюю для тебе"...


Поспілкуватись з героями проекту, переглянути фото та відео закадрового життя, поділитись враженнями та поставити запитання будь-кому з учасників проекту ви зможете на Інтернет-сайті dance.1plus1.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: