Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найчастіше учасники жартували про сімейне життя, проект "Танці з зірками", київські зливи та повені, а також 1 вересня.

Завтра, 8 вересня, о 18:30 телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового сезону гумористичного проекту "Розсміши коміка" із ведучим Ігорем Ласточкіним та суддями Володимиром Зеленським та Євгеном Кошовим. У проекті кожен гуморист може заробити грошовий приз, якщо йому вдасться розсмішити коміків. Розпочнуться нові випуски із виступів переможців минулих сезонів.

"І коміки, і учасники відповідально поставилися до підготовки нового сезону. Одні писали жарти, інші пісні, стендапи, інші усе літо замість Лазурного узбережжя Франції відпочивали на лівому березі Києва, а замість кондиціонера сиділи один навпроти одного та просто дули. Все це для того, щоб накопичити достатньо коштів для учасників", - розпочав сезон ведучий Ігор Ласточкін.

Представивши коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового, ведучий запитав, як вони провели літо.

"Дякувати Богу, знімання почались. Якби я ще трошки затримався вдома, то можна було б знімати програму "Змусь коміка викинути сміття", "Налякай коміка приїздом тещі", "Запитай у коміка, де його зарплата", - розповів Євген Кошовий. А Володимир Зеленський додав, що влітку влаштував собі курорт удома: купив гель для душу із ароматом морського бризу, поставив шезлонг на балконі та вимкнув кондиціонер, щоб було спекотно, як на пляжі.

Найчастіше учасники жартували про сімейне життя, проект "Танці з зірками", київські зливи та повені, а також 1 вересня. Так, один з учасників, Владислав Стеблівський із смт. Шешаки, жартував про сільське життя: "Депутат шешацької міської ради не здав електронну декларацію, тому що не знав як пишеться "дохреніща". Також розсмішили коміків жарти про український шоу бізнес: "У Олега Винника у душі є три крани: із гарячою, холодною та святою водою".

Залиште свій коментар

Вибір редакції