Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На телеканалі "1+1" вперше покажуть телеверсію церемонії вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020

Ведучими церемонії стали Катерина Осадча та Андрій Куликов.

Вперше за весь час існування премії від 1961 року урочисте нагородження номінантів відбулось у стінах Національної опери України. Телеверсія церемонії стане для глядачів яскравим дійством з сучасними спецефектами та виступами найпопулярніших українських виконавців.

Шевченківська премія телеверсія 1+1 14 березня 2020
пресслужба каналу "1+1"

Так, Сергій Бабкін перетворив на пісню вірш Кобзаря "Якби зустрілися ми знову" та зачарував глядачів його проникливим виконанням. Оригінальними образами здивували учасники гурту "Go-A", виконуючи пісню "Соловей". Потужними та атмосферними були виступи The Hardkiss, Джамали та Pianoboy.

Серед лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020 року - виконавці гурту "ДахаБраха", яких номінували за музичний альбом "Шлях", письменник Тарас Прохасько - за книжку есеїв "Так, але..." та інші українські митці. Нагородження усіх переможців глядачі "1+1" побачать у телеверсії урочистого заходу.

Шевченківська премія телеверсія 1+1 14 березня 2020
пресслужба каналу "1+1"

Телезнімання забезпечила продакшн-студия "Final Cut Media".

Зазначимо, Національна премія імені Тараса Шевченка є державною нагородою України та присуджується за найвидатніші твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які є вершинним духовним надбанням українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість і самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Не пропустіть телеверсію церемонії вручення Національної премії імені Тараса Шевченка 14 березня о 22:45 на "1+1".

Відео У столиці відбулася церемонія вручення Шевченківської премії: як нагороджували лауреатів

Урочиста церемонія вручення Шевченківської премії зібрала багато відомих гостей. Нещодавно премія пережила велику трансформацію – в неї з’явився новий голова і повністю оновився склад комітету,  який дуже пишається цьогорічними лауреатами.  Як нагороджували та хто поскаржився президентові на членів комітету – у сюжеті.  

У столиці відбулася церемонія вручення Шевченківської премії: як нагороджували лауреатів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції