Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На території України зареєстрували більше 73 тисяч дітей-сиріт - Мінсоцполітики

На території України зареєстрували більше 73 тисяч дітей-сиріт - Мінсоцполітики

Ця цифра без урахування дітей, які знаходяться на окупованих територіях.

В Україні зареєстровано більше 73 тисяч дітей-сиріт.

Такі дані на повідомив заступник директора Департаменту з питань захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики Володимир Вовк, пише УНІАН.

"За даними офіційної державної статистики, на 1 січня 2016 в Україні (без урахування окупованих територій сходу та Криму, де теж залишилися наші діти-сироти, і вони мають входити у статистику) 73 тис. 182 дітей-сиріт. З них у Донецькій області - 4 тис. 709, у Луганській - 1 тис. 432 дитини", - зауважив Вовк.

За його словами, від загальної кількості лише 20-30% - це діти сироти, всі інші - це діти, які мають батьків, але вони були позбавлені батьківського піклування.

Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, близько 53 тисяч перебувають під опікою найближчих родичів, в інтернатних закладах лишаються близько 6 600 дітей, 25 тисяч дітей - із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах і не можуть виховувати дітей, 18 тисяч дітей можуть бути усиновлені.

"Протягом минулого року 1 тисяча 868 дітей були усиновлені, тобто лише 10% від потреби. Національне усиновлення значно переважає над міждержавним", - додав Вовк.

Нагадаємо, зі столичного бюджету виділять 3 мільйони гривень. Таким чином, київські дитячі будинки сімейного типу незабаром отримають автомобілі.

Крім цього, в рамках програми "Діти. Сім'я. Столиця" вже виділили 3 млн грн на придбання квартир для будинків сімейного типу та 600 тис. грн на ремонт і купівлю меблів. Нові оселі вже скоро почнуть приймати нових мешканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції