На Тернопільщині через підйом води відселяють людей

Через сильні дощі, що спричинили підйом рівня води у басейні річки Дністер на Тернопільщині, людей відселяють в безпечну зону.

У селі Коропець Монастирського району на Тернопільщині через сильні дощі, що спричинили підйом рівня води у басейні річки Дністер, бійці МНС евакуювали 8 людей з шести підтоплених будинків. Наразі ще 50 мешканців 15-ти приватних помешкань відселяють в безпечну зону.

У цьому населеному пункті побував голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк.

"Я дав доручення прокурору перевірити як використані ті кошти, які були виділені державою під час попереднього паводку. Є питання щодо визначення категорійності потерпілих під час паводку садиб", - наголосив Цимбалюк.

Керівник області дав доручення районній владі забезпечити постачання привозної питної води для потреб мешканців Коропця партнерами Тернопільської області.

Такі дії, пояснили в Центрі пропаганди, зумовлені підвищенням рівня води в річці Дністер після інтенсивних дощів на території Івано-Франківської області.

Для забезпечення моніторингу можливої загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з підтопленням населених пунктів, Головним управлінням МНС в Тернопільській області направлено до Монастириського, Заліщицького та Борщівського районів три оперативні групи, піднято резервний особовий склад і спеціальну техніку, проводяться розрахунки відселення мешканців із зон можливого підтоплення у разі його виникнення.

Читайте також:

Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

Повінь в Одещині загрожує 10 тисячам людей

Повінь на Буковині пішла на спад

ВідеоНа Тернопільщині через підйом води відселяють людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: