На Тернопільщині через підйом води відселяють людей

Через сильні дощі, що спричинили підйом рівня води у басейні річки Дністер на Тернопільщині, людей відселяють в безпечну зону.

У селі Коропець Монастирського району на Тернопільщині через сильні дощі, що спричинили підйом рівня води у басейні річки Дністер, бійці МНС евакуювали 8 людей з шести підтоплених будинків. Наразі ще 50 мешканців 15-ти приватних помешкань відселяють в безпечну зону.

У цьому населеному пункті побував голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк.

"Я дав доручення прокурору перевірити як використані ті кошти, які були виділені державою під час попереднього паводку. Є питання щодо визначення категорійності потерпілих під час паводку садиб", - наголосив Цимбалюк.

Керівник області дав доручення районній владі забезпечити постачання привозної питної води для потреб мешканців Коропця партнерами Тернопільської області.

Такі дії, пояснили в Центрі пропаганди, зумовлені підвищенням рівня води в річці Дністер після інтенсивних дощів на території Івано-Франківської області.

Для забезпечення моніторингу можливої загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з підтопленням населених пунктів, Головним управлінням МНС в Тернопільській області направлено до Монастириського, Заліщицького та Борщівського районів три оперативні групи, піднято резервний особовий склад і спеціальну техніку, проводяться розрахунки відселення мешканців із зон можливого підтоплення у разі його виникнення.

Читайте також:

Азаров обіцяє "раз і назавжди" усунути загрозу повеней

Повінь в Одещині загрожує 10 тисячам людей

Повінь на Буковині пішла на спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: