На Тернопільщині до Дня Незалежності відкрили пам’ятник воїнам УПА

Пам’ятник встановлено у вигляді військового хреста з тризубом та гранітної пам’ятної таблиці, де написано імена полеглих вояків.

У селі Мшана Зборівського району Тернопільської області до 19-ї річниці Незалежності України 22 серпня відбулося освячення пам’ятника на могилі січових стрільців Української галицької армії (УГА) та вояків Української повстанської армії (УПА).

Як повідомили у прес-службі ВО "Свобода", пам’ятник встановлено у вигляді військового хреста з тризубом та гранітної пам’ятної таблиці, де написано імена полеглих вояків, які спочивають у цій могилі, а також імена вояків УГА та УПА, які є вихідцями зі села Мшана.

У прес-службі нагадують, що з цією могилою трапився безпрецедентний випадок – минулого року тут за участю російського консула встановлено таблицю, де був надпис, що там захоронено воїнів Російської Армії, які загинули під час I-ї світової війни.

Нагадаємо, у селі Угорники на Івано-Франківщині 22 серпня урочисто відкрили пам'ятник одному з ідеологів ОУН, автору Декалога (заповідей) українського націоналіста Степану Ленкавському.

17 серпня в селі Гаразджа Луцького району з ініціативи ветеранів Української повстанської армії  було відкрито пам’ятник загиблим воякам УПА.

Читайте також:

На Прикарпатті відкрили пам'ятник автору Заповідей українського націоналіста

У Львові вандали зруйнували хрест воїнам-афганцям

У Тернополі розбили барельєф та меморіальну дошку активістам національного руху

На Волині відкрили пам’ятник героям УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: