На Тернопільщині із двома учнями, які померли на уроках, прощалися шкільними дзвониками

У школах влаштували прощальні лінійки.

У двох школах Тернопільщини померли учні. У селі Більче-Золоте на уроці фізкультури стало зле четвертокласниці, а наступного дня в обласному центрі шістнадцятирічний юнак не дожив до початку першого уроку . Причини смертей нині з'ясовують лікарі. А у школах у четвер були прощальні лінійки, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На подвір'ї тернопільської школи № 21 учні вишикувалися, наче для урочистої лінійки. У цілковитій тиші діти чекали катафалк. Іван Черкавський учора прийшов на заняття, сів за свою парту і уже не зміг підвестися. Іван був єдиною дитиною у родині. Кажуть, що мав хворе серце, недавно переніс ангіну і лише повернувся після хвороби.

Іван був звільнений від уроків фізкультури, йому були протипоказані фізичні навантаження. Однокласники його запам'ятали спокійним і чуйним хлопцем. В останню путь випускника проводжали друзі і шкільний дзвінок.

Маленькі четвертокласниці, які очолювали жалобну процесію, сумно калатають у дзвіночки. Так уся школа села Більче-Золоте ховала дев'ятирічну Настусю Тимків. Дівчинці стало зле на фізкультурі, коли виконували вправи на перекладині. Лікарям повернути до життя дівчинку не вдалося.

За попередніми результатами відомо, що у дитини раптово зупинилося серце. Анастасія була спортсменкою, обожнювала футбол. Виступала на усіх шкільних концертах, бо займалася ще й танцями.

Анастасія - теж єдина дитина у родині. Дівчинка жила з бабусею. Мама упродовж п'яти років з перервами працювала за кордоном. У день смерті доньки якраз мала від'їжджати знову на роботу в Італію. Кажуть, що Настуся дуже побивалася за матір'ю і просила, щоб та її не полишала.

Нагадаємо, що раніше на уроці української мови помер школяр

Кореспондент ТСН Світлана Павук.

ВідеоУ двох школах Тернопільщини померли учні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: